حلوای جو

تجربیات کاربران از تهیه حلوای جو

پستتوسط najm137 » سه شنبه نوامبر 02, 2021 12:24 pm

کاربر 028

سلام علیکم

الحمدلله موفق به پخت حلوای جو شدم و عالی بود.

تصوير

از اقامه معارف الهی و پزوهش 232 متشکرم
najm137

تاريخ عضويت: سه شنبه آپريل 19, 2011 12:37 pm

تجربیات کاربران از تهیه حلوای جو

پستتوسط najm137 » دوشنبه فبريه 21, 2022 11:41 am

کاربر 029:

سلام علیکم و رحمه الله

ضمن تسلیت این روز مصیبت عظیم و در یاد قدمها و نمازهای و توسلات و تجدید پیان ولایت که در مسجد کوفه با دوستان داشتیم، عبادات و اطعات همه در درگاه حق مقبول باشد- بنده سالها حلوای جو با شیر توت درست می کنم و برای نتوع بعضی اوقات پودر تاگیل توش اضافه می کنم یا به جای روغن، ارده می ریزم یا ادویه می زدم مثل هل یا دارچین... خلاصه بعضی اوقات دور از حلوای ایرانی شاید بیافتد ولی... خوشمزه! دیشب گفتم، امشب عین دستورالعملی که معرفی شده را امتحان می کنم ! احسنت و بارک الله فیک به صاحب این دستور العمل! اندازه ان قدر دقیق و خوب بود که با همین اندازه هایی که گفته شده بود مواد به ظرف نمی چسبیده و خوب براق هم بود. البته به نظرم آمد کمی خشک بود (بیخود!) و چند تا قاشق آب به حلوا اضافه کردم و آن وقت که در سختی افتادم چون حلوا شروع کرد بچسبد به دیوار ظرف و قاشق!!.. خلاصه ممنونم - در طول شب حلوا خورده شد و انرژی داد - عکس ندارم ولی دعای تان کردم - بابت زحماتی که می کشید واقعا ممنون... با اینکه هزارتا کار دارید و مشغولیتهای زیاد، برای آوزش خوردنیهای سالم و حکیمانه و هدفمند باز هم زحمت می کشید - و چه قدر دقیق بود !! پس خدا قوت با ارزوی توفیق روز افزون شما و همه دوستان. یا علی + یک عکس برای خادمان حضرت که به زمانشان برکت می دهند و با نورانیت مشغول وظایفشان هستند. ان شا الله توفیق همه ما باشد !!‎

متشکرم
والحمدلله رب العالمین
najm137

تاريخ عضويت: سه شنبه آپريل 19, 2011 12:37 pm

قبلي

بازگشت به خوردني و نوشيدني سالم

Aelaa.Net